استخدام کارشناس بهداشت حرفه ای در هایپراستار در تهران

استخدام کارشناس بهداشت حرفه ای در هایپراستار در تهران: شرکت هایپرمارکت های ماف پارس (هایپراستار) جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
عنوان شغلی : کارشناس بهداشت حرفه ایی
شرایط احراز: حداکثر ۳۵ ساله داشتن کارت پایان خدمت برای آقایان
از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را با ذکر عنوان شغلی در عنوان ایمیل به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.
 به ایمیل های بدون موضوع ترتیب اثر داده نخواهد شد .
آدرس ایمیل: vbiabani@mafpars.com

مطالعات بالینی

چند بار تا به حال به فکر کرده اید که این کار آخر مرا خواهد کشت؟ حقیقتاً ممکن است حق داشته باشید. شغل فرد (چه بد چه خوب)، نقش اساسی و غیر قابل انکاری در سلامت روانی و جسمی او دارد. در این متن به چند تا از تصمیماتی که شما نسبت به حفظ یا ترک کردن آن می گیرید، بر سلامت شما تاثیر می‌ گذارد یا نه، می ‌پردازیم:

  • بازنشستگی زوتر از موعد

بسیاری از مردان حسرت دوران بازنشستگی که در آن به استراحت، تفریح و مسافرت بپردازند، را می‌خورند، اما بهتر است قبل از پایان دذادن به دوران خدمت خود در این باره فکر کنند. در یک بررسی که توسط پژوهشگران اتریشی انجام شده، مشخص شد که مردانی که زود بازنشست می‌شوند، در معرض خطر مرگ پیش از ۶۵ سالگی می باشند.

  • ادامه دادن به شغلی که از آن بدتان می آید

ادامه دادن به شغلی که بدتان می آید، نه تنها سلامت روانی بلکه سلامت جسمی شما را هم به خطر می ‌اندازد. پژوهشی که در زمینه روابط انسانی منتشر شده است نشان می ‌دهد که کارمندانی که از روی اجبار سر کاری می مانند، احتمال بیشتری دارد که دچار مشکلات سلامت جسمی مانند استرس و خستگی مفرط شوند.

  • اضافه کاری

پژوهش ها نشان می‌ دهد که اضافه کاری ممکن است برای قلب ضرر داشته باشد. طبق این بررسی افرادی که حداقل ۷ ساعت کار می کنند نسبت به افرادی که اضافه کاری نمی‌ مانند، ۶۰ درصد بیشتر در معرض مشکلاتی مانند مرگ ناشی از بیماری قلبی بودند.

  • رفت و آمد با وسایل نقلیه

خود عمل رسیدن به سر کار ممکن است بر سلامت کارمند تاثیر بگذارد. در پژوهشی مشخص شد کارمندانی که با اتوبوس، قطار یا ماشین به سر کار می ‌روند، نسبت به آنانی که پیاده یا با دوچرخه تردد می کنند، ممکن است بیشتر در معرض تاثیرات منفی بر سلامت شان قرار بگیرند.

  • چرت بعد از ظهر

مانع شدن کارمندان از چرت بعد از ظهر، کاری که در اغلب مشاغل انجام می گردد، ممکن است به مشکلات قلبی منتهی شود. یک بررسی منتشر شده نشان می دهد که نیم ساعت خواب در روز سلامت قلب را بهبود می‌بخشد و به پیشگیری از بیماری قلبی عروقی کمک می‌کند

امیدوارم این مطلب فید واقع شده باشد.

دیدگاه بگذارید

4 × دو =