استخدام ناظر HSE خط لوله – امیدیه – اهواز

استخدام ناظر HSE خط لوله – امیدیه – اهواز: یک شرکت مهندسی بین المللی در نظر دارد ۲ نفر کارشناس HSE با تخصص نظارت بر عملیات خط لوله استخدام نماید.

از متقاضیانی که دارای شرایط ذیل هستند دعوت به همکاری می گردد:

۱٫ محل پروژه امیدیه – اهواز- ماهشهر

۲٫ محل خوابگاه امیدیه

۳٫ روتیشن کاری : ۲۲ روز کار ۸ روز استراحت

۴٫ حداقل حقوق با اضافه کار: ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال

۵٫ طول مدت همکاری : یکسال

۶٫هزینه ایاب و ذهاب : با شرکت

شرایط احراز :

۱٫ حداقل لیسانس مرتبط با حوزه HSE

۲٫ پنج سال سابقه کار در زمینه HSE خط لوله و پروژه های مرتبط

۳٫ داشتن تاییدیه از شرکت مهندسی و توسعه گاز ( اولویت محسوب می گردد )

متقاضیان مورد مصاحبه کتبی و تخصصی شفاهی با مشاور و کارفرما قرار خواهند گرفت.

لطفاً با ایمیل hse.employment94@gmail.com در تماس باشید.

لازم به ذکر است که به روزمه های بدون اطلاعات کافی ترتیب اثر داده نخواهد شد و دانشجویان و در حال تحصیل نیز به کار گرفته نخواهند شد.لطفاً اشخاصی که شرایط احراز فوق را ندارند از ارسال ایمیل خودداری نمایند.با تشکر

 

مطالعات بالینی

چند بار تا به حال به فکر کرده اید که اين کار آخر مرا خواهد کشت؟ حقيقتاً ممکن است حق داشته باشيد. شغل فرد (چه بد چه خوب)، نقش اساسي و غیر قابل انکاری در سلامت رواني و جسمي او دارد. در این متن به چند تا از تصميماتی که شما نسبت به حفظ يا ترک کردن آن می گیرید، بر سلامت شما تاثیر مي‌ گذارد یا نه، مي ‌پردازيم:

  • بازنشستگي زوتر از موعد

بسياري از مردان حسرت دوران بازنشستگي که در آن به استراحت، تفريح و مسافرت بپردازند، را مي‌خورند، اما بهتر است قبل از پایان دذادن به دوران خدمت خود در این باره فکر کنند. در يک بررسي که توسط پژوهشگران اتريشي انجام شده، مشخص شد که مرداني که زود بازنشست مي‌شوند، در معرض خطر مرگ پيش از ۶۵ سالگي می باشند.

  • ادامه دادن به شغلي که از آن بدتان می آید

ادامه دادن به شغلي که بدتان می آید، نه تنها سلامت رواني بلکه سلامت جسمي شما را هم به خطر مي ‌اندازد. پژوهشی که در زمینه روابط انساني منتشر شده است نشان مي ‌دهد که کارمنداني که از روی اجبار سر کاری می مانند، احتمال بيشتري دارد که دچار مشکلات سلامت جسمي مانند استرس و خستگي مفرط شوند.

  • اضافه کاري

پژوهش ها نشان مي‌ دهد که اضافه کاري ممکن است براي قلب ضرر داشته باشد. طبق اين بررسي افرادي که حداقل ۷ ساعت کار می کنند نسبت به افرادي که اضافه کاري نمي‌ مانند، ۶۰ درصد بيشتر در معرض مشکلاتی مانند مرگ ناشي از بيماري قلبي بودند.

  • رفت و آمد با وسايل نقليه

خود عمل رسيدن به سر کار ممکن است بر سلامت کارمند تاثیر بگذارد. در پژوهشی مشخص شد کارمنداني که با اتوبوس، قطار يا ماشين به سر کار مي ‌روند، نسبت به آناني که پياده يا با دوچرخه تردد می کنند، ممکن است بيشتر در معرض تاثيرات منفي بر سلامت شان قرار بگیرند.

  • چرت بعد از ظهر

مانع شدن کارمندان از چرت بعد از ظهر، کاري که در اغلب مشاغل انجام مي گردد، ممکن است به مشکلات قلبي منتهی شود. يک بررسي منتشر شده نشان می دهد که نيم ساعت خواب در روز سلامت قلب را بهبود مي‌بخشد و به پيشگيري از بيماري قلبي عروقي کمک مي‌کند

امیدوارم این مطلب فید واقع شده باشد.

 

دیدگاه بگذارید

2 × دو =