استخدام ناظر HSE خط لوله – امیدیه – اهواز

استخدام ناظر HSE خط لوله – امیدیه – اهواز: یک شرکت مهندسی بین المللی در نظر دارد ۲ نفر کارشناس HSE با تخصص نظارت بر عملیات خط لوله استخدام نماید.

از متقاضیانی که دارای شرایط ذیل هستند دعوت به همکاری می گردد:

۱. محل پروژه امیدیه – اهواز- ماهشهر

۲. محل خوابگاه امیدیه

۳. روتیشن کاری : ۲۲ روز کار ۸ روز استراحت

۴. حداقل حقوق با اضافه کار: ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

۵. طول مدت همکاری : یکسال

۶.هزینه ایاب و ذهاب : با شرکت

شرایط احراز :

۱. حداقل لیسانس مرتبط با حوزه HSE

۲. پنج سال سابقه کار در زمینه HSE خط لوله و پروژه های مرتبط

۳. داشتن تاییدیه از شرکت مهندسی و توسعه گاز ( اولویت محسوب می گردد )

متقاضیان مورد مصاحبه کتبی و تخصصی شفاهی با مشاور و کارفرما قرار خواهند گرفت.

لطفاً با ایمیل hse.employment94@gmail.com در تماس باشید.

لازم به ذکر است که به روزمه های بدون اطلاعات کافی ترتیب اثر داده نخواهد شد و دانشجویان و در حال تحصیل نیز به کار گرفته نخواهند شد.لطفاً اشخاصی که شرایط احراز فوق را ندارند از ارسال ایمیل خودداری نمایند.با تشکر

 

مطالعات بالینی

چند بار تا به حال به فکر کرده اید که این کار آخر مرا خواهد کشت؟ حقیقتاً ممکن است حق داشته باشید. شغل فرد (چه بد چه خوب)، نقش اساسی و غیر قابل انکاری در سلامت روانی و جسمی او دارد. در این متن به چند تا از تصمیماتی که شما نسبت به حفظ یا ترک کردن آن می گیرید، بر سلامت شما تاثیر می‌ گذارد یا نه، می ‌پردازیم:

  • بازنشستگی زوتر از موعد

بسیاری از مردان حسرت دوران بازنشستگی که در آن به استراحت، تفریح و مسافرت بپردازند، را می‌خورند، اما بهتر است قبل از پایان دذادن به دوران خدمت خود در این باره فکر کنند. در یک بررسی که توسط پژوهشگران اتریشی انجام شده، مشخص شد که مردانی که زود بازنشست می‌شوند، در معرض خطر مرگ پیش از ۶۵ سالگی می باشند.

  • ادامه دادن به شغلی که از آن بدتان می آید

ادامه دادن به شغلی که بدتان می آید، نه تنها سلامت روانی بلکه سلامت جسمی شما را هم به خطر می ‌اندازد. پژوهشی که در زمینه روابط انسانی منتشر شده است نشان می ‌دهد که کارمندانی که از روی اجبار سر کاری می مانند، احتمال بیشتری دارد که دچار مشکلات سلامت جسمی مانند استرس و خستگی مفرط شوند.

  • اضافه کاری

پژوهش ها نشان می‌ دهد که اضافه کاری ممکن است برای قلب ضرر داشته باشد. طبق این بررسی افرادی که حداقل ۷ ساعت کار می کنند نسبت به افرادی که اضافه کاری نمی‌ مانند، ۶۰ درصد بیشتر در معرض مشکلاتی مانند مرگ ناشی از بیماری قلبی بودند.

  • رفت و آمد با وسایل نقلیه

خود عمل رسیدن به سر کار ممکن است بر سلامت کارمند تاثیر بگذارد. در پژوهشی مشخص شد کارمندانی که با اتوبوس، قطار یا ماشین به سر کار می ‌روند، نسبت به آنانی که پیاده یا با دوچرخه تردد می کنند، ممکن است بیشتر در معرض تاثیرات منفی بر سلامت شان قرار بگیرند.

  • چرت بعد از ظهر

مانع شدن کارمندان از چرت بعد از ظهر، کاری که در اغلب مشاغل انجام می گردد، ممکن است به مشکلات قلبی منتهی شود. یک بررسی منتشر شده نشان می دهد که نیم ساعت خواب در روز سلامت قلب را بهبود می‌بخشد و به پیشگیری از بیماری قلبی عروقی کمک می‌کند

امیدوارم این مطلب فید واقع شده باشد.

 

دیدگاه بگذارید

3 × 4 =