استخدام شرکت صنایع مس افق کرمان (استخدام جدید)

استخدام شرکت صنایع مس افق کرمان (استخدام جدید): صنایع مس افق کرمان با شرایط عالی در نظر دارد از ۹ آقا و یک خانم در مقطع لیسانس با عنوان شغلی مهندس ایمنی صنعتی و بهداشت حرفه ایی استخدام به عمل بیاورد همچنین به دو  کارشناس بهداشت محیط زیست آقا و خانم نیازمند می باشد

این شرکت در نظر دارد تا از طریق آزمون استخدامی جذب نیرئ کند.

 شرایط شرکت در آزمون

۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۲- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی

۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم (برای متقاضیان مرد)

۴- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تأیید مراجع ذی‌صلاح)

۵- فراغت کامل تحصیلی (داشتن مدرک فارغ­التحصیلی) در مقطع مورد نیاز به هنگام ثبت نام

۶- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

۷- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تایید شرکت

۸- حداکثر سن قابل قبول برای داوطلبین دیپلم ۳۳ سال ، داوطلبین فوق دیپلم ۳۴ سال و داوطلبین لیسانس و فوق لیسانس ۳۵ سال تمام تا تاریخ ۹۸/۰۶/۳۱می باشد.

تبصره ۱: سوابق کار معتبر و مرتبط در شرکت های پیمانکاری و پروژه های طرف قرارداد در مجتمع مس شهر بابک و مس سرچشمه که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد (حداکثر به مدت ۱۵ سال ) و همچنین مدت زمان خدمت سربازی (حداکثر به مدت ۲ سال ) به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد
تبصره ۲: داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نموده اند و یا در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن درآمده اند به میزان حضور در جبهه و یا مدت اسارت به حداکثر سن آنها اضافه می شود .
تبصره ۳: افراد خانواده معظم شهداو جاویدالاثر (همسر و فرزند ) ، جانبازان ۲۵ درصد به بالا و آزادگان به میزان ۵ سال به حداکثر سن اضافه خواهد شد .
۹- متقاضیان می بایست بومی یکی ازشهرستان های: رفسنجان، شهربابک، انار و یا بخش پاریز باشند.
توضیح : بومی به افرادی اطلاق می گردد که دارای حداقل یکی از شرایط ذیل باشند:
– محل تولد یا محل صدور شناسنامه فرد در یکی از توابع مناطق مذکور باشد.
– حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی در یکی از توابع مناطق مذکور باشد .
– همسر و فرزندان کارکنان نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که ۳ سال سابقه خدمت در شهرستان های مذکور دارند.
– کارکنان شرکتهای پیمانکاری و پروژه­ای مرتبط و مستقر در مجتمع های مس سرچشمه و شهربابک که تا قبل از تاریخ ۳۱/ ۰۶/ ۱۳۹۸ حداقل به مدت ۵ سال در این شرکتها در یکی از قراردادهای مرتبط با شرکت مس مشغول به کار بوده و سوابق کاری آنها به تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد.
– فرزندان بازنشستگان شرکت ملی صنایع مس ایران که محل تولد آنها خارج از مناطق اعلام شده است .
– تعیین بومی بودن توسط شورای اسلامی با تایید بخشداری (فقط بخش پاریز)
توضیحات مهم :
۱ – پذیرفته شده گان صرفاً از بین مناطق اعلام شده در بند ۹ به تناسب ترکیب جمعیتی هر منطقه و محل خدمت آنها به تشخیص شرکت و بر اساس شغل و مقطع تحصیلی انتخابی فرد متقاضی در مجتمع های سرچشمه و شهربابک تعیین خواهد شد.
۲ – متقاضیان صرفاً در یک مقطع تحصیلی مجاز به شرکت در آزمون می باشند .
۳ – پذیرفته‌ شدگان نهایی تابع قانون کار و تأمین اجتماعی خواهند بود.
۴- تایید سلامت و توانایی کامل جسمی و روانی پذیرفته شدگان نهایی بر عهده واحد طب کار شرکت می باشد.
۵- با توجه به اینکه پذیرش افراد برای مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصیلات اعلام شده می باشد لذا پذیرفته شدگان نهایی صرفاً با شرایط و مدرک تحصیلی پذیرش شده (حداقل ۱۰ سال با همان مدرک تحصیلی پذیرش شده) به کار در مجتمع های سرچشمه و شهربابک بر اساس تعهد محضری اخذ شده مشغول به فعالیت می گردند.
۶- سهمیه ایثارگران ۲۰ درصد شامل :جانبازان ، آزادگان و همسر و فرزندان شهدا ، همسر و فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال اسارت ، خواهر و برادر شهدا می باشد و سهمیه ایثارگران ۵ درصد شامل رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنها و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت می باشد . (مشروط به کسب حداقل ۶۰ درصد میانگین نمرات پذیرفته شدگان در هر مقطع تحصیلی یک برابر ظرفیت ) ، بدیهی است تنها یکی از فرزندان خانواده هر ایثارگر از سهمیه مربوط برخوردار خواهد گردید .
تاییدیه مدت حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه ها با معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت توسعه و منابع جهاد کشاورزی می باشد و سایر مراجع مورد تایید نمی باشد .
۷- فرزندان بازنشستگان ، فوتی و ازکارافتادگان مس و همچنین کارکنانی که در شرکت های پیمانکاری و پروژه های طرف قرارداد در مجتمع مس شهر بابک و مس سرچشمه خدمت نموده اند در اولویت استخدام می باشند .
> نحوه ثبت نام و مهلت آن
داوطلبان پس از مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن حداکثر تا پایان روز ۱۴/ ۰۷/ ۱۳۹۸ فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند .
۱- واریز مبلغ ۷۰۰،۰۰۰ ریال (هفتصد هزار ریال) به صورت الکترونیکی و بانکی از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی دانشگاه صنعتی شریف به عنوان حق ثبت نام .
توجه : وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد .
۲- داوطلب می بایست موارد زیر را اسکن و فایل مربوطه را در هنگام ثبت نام به همراه داشته باشد و در سایت ثبت نام بارگذاری نماید:
– عکس داوطلب (سایز ۴*۳)
– گواهی فراغت از تحصیل
– کارت ملی
– شناسنامه
– کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (برای متقاضیان مرد)
– مدارک بومی بودن
– مدارک سابقه کار مورد نیاز که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد .
– مدارک و مستندات ایثارگری
توجه : حجم عکس نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و سایر موارد اسکن شده نیز نباید بیشتر از ۱۰۰ کیلوبایت باشد .

سایر توضیحات:

۱- ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرمت موجود به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد . (دریافت کد رهگیری به منزله تایید نهایی ثبت نام نمی باشد)
۲- داوطلبان باید پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و نسبت به چاپ تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند.
۳- لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند . مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون ، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند . بدیهی است در هر یک از مراحل آزمون ، مصاحبه و اعلام نتایج و حتی پس از بکارگیری چنانچه مغایرتی بین اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدارک مشاهده شود ، ضمن ممانعت از ادامه کار ، اقدام قانونی لازم صورت خواهد پذیرفت .
> دریافت کارت آزمون
۱- دریافت کارت از طریق سایت کارآسا طبق کد رهگیری ارائه شده ، امکان پذیر است .
۲- محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است .
> نحوه برگزاری آزمون
۱- آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد .
۲- آزمون مقطع دیپلم شامل ۱۰۰ سوال در زمینه معارف اسلامی ، علوم اجتماعی ، زبان و ادبیات فارسی ، ریاضی ، هوش و زبان انگلیسی می باشد .
۳- آزمون مقاطع فوق دیپلم و بالاتر شامل ۵۰ سوال عمومی و ۵۰ سوال تخصصی می باشد . سوالات عمومی شامل معارف اسلامی ، علوم اجتماعی ، زبان و ادبیات فارسی و زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات و سوالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود . (منابع تخصصی در بخش ثبت نام موجود می باشد)
تبصره : اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می شود .
> اعلام نتایج آزمون
به تعداد سه برابر ظرفیت مورد نیاز در هر رشته از بین افرادی که حائز بیشترین امتیاز در آزمون کتبی گردیده اند (مشروط به کسب حداقل ۶۰ درصد میانگین نمرات پذیرفته شدگان در هر مقطع تحصیلی یک برابر ظرفیت ) جهت مصاحبه معرفی خواهند گردید . در هر رشته نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت کاراسا اعلام خواهد شد . داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۶۶۵۶۰۴۶۵-۶۶۵۳۰۰۴۳-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.
لینک ثبت نام از ۱ مهر ماه فعال خواهد گردید

دیدگاه بگذارید

هفده + 11 =