استخدام شرکت صنایع مس افق کرمان (استخدام جدید)

استخدام شرکت صنایع مس افق کرمان (استخدام جدید): صنایع مس افق کرمان با شرایط عالی در نظر دارد از ۹ آقا و یک خانم در مقطع لیسانس با عنوان شغلی مهندس ایمنی صنعتی و بهداشت حرفه ایی استخدام به عمل بیاورد همچنین به دو  کارشناس بهداشت محیط زیست آقا و خانم نیازمند می باشد

این شرکت در نظر دارد تا از طریق آزمون استخدامی جذب نیرئ کند.

 شرايط شرکت در آزمون

۱- تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران

۲- تدين به دين مبين اسلام يا يکي از اديان رسمي کشور مصرّح در قانون اساسي

۳- دارا بودن کارت پايان خدمت وظيفه عمومي ويا معافيت دائم (براي متقاضيان مرد)

۴- عدم اشتهار به فساد اخلاقي، نداشتن سابقه محکوميت و سوء پيشينه کيفري که موجب محروميت از حقوق اجتماعي شده باشد (با تأييد مراجع ذي‌صلاح)

۵- فراغت کامل تحصیلی (داشتن مدرک فارغ­التحصیلی) در مقطع مورد نياز به هنگام ثبت نام

۶- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کليه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

۷- داشتن تندرستي و توانايي کامل جسمي و رواني به تاييد شركت

۸- حداكثر سن قابل قبول براي داوطلبين ديپلم ۳۳ سال ، داوطلبين فوق ديپلم ۳۴ سال و داوطلبين ليسانس و فوق ليسانس ۳۵ سال تمام تا تاريخ ۹۸/۰۶/۳۱مي باشد.

تبصره ۱: سوابق كار معتبر و مرتبط در شركت هاي پيمانكاري و پروژه هاي طرف قرارداد در مجتمع مس شهر بابک و مس سرچشمه كه به تاييد سازمان تامين اجتماعي رسيده باشد (حداكثر به مدت ۱۵ سال ) و همچنين مدت زمان خدمت سربازي (حداكثر به مدت ۲ سال ) به حداكثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد
تبصره ۲: داوطلباني كه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل به صورت داوطلب خدمت نموده اند و يا در طول جنگ تحميلي به اسارت دشمن درآمده اند به ميزان حضور در جبهه و يا مدت اسارت به حداكثر سن آنها اضافه مي شود .
تبصره ۳: افراد خانواده معظم شهداو جاويدالاثر (همسر و فرزند ) ، جانبازان ۲۵ درصد به بالا و آزادگان به میزان ۵ سال به حداكثر سن اضافه خواهد شد .
۹- متقاضيان مي بايست بومي يكي ازشهرستان هاي: رفسنجان، شهربابك، انار و يا بخش پاريز باشند.
توضيح : بومي به افرادي اطلاق مي گردد كه داراي حداقل يكي از شرايط ذيل باشند:
– محل تولد يا محل صدور شناسنامه فرد در يكي از توابع مناطق مذكور باشد.
– حداقل دو مقطع تحصيلي از مقاطع تحصيلي (ابتدايي ، راهنمايي و دبيرستان) فرد متقاضي در يكي از توابع مناطق مذكور باشد .
– همسر و فرزندان كاركنان نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که ۳ سال سابقه خدمت در شهرستان های مذكور دارند.
– کارکنان شرکتهاي پيمانکاري و پروژه­اي مرتبط و مستقر در مجتمع هاي مس سرچشمه و شهربابك که تا قبل از تاريخ ۳۱/ ۰۶/ ۱۳۹۸ حداقل به مدت ۵ سال در اين شرکتها در يكي از قراردادهاي مرتبط با شركت مس مشغول به کار بوده و سوابق کاري آنها به تأييد سازمان تأمين اجتماعي رسيده باشد.
– فرزندان بازنشستگان شرکت ملی صنایع مس ایران که محل تولد آنها خارج از مناطق اعلام شده است .
– تعیین بومي بودن توسط شوراي اسلامي با تاييد بخشداري (فقط بخش پاريز)
توضيحات مهم :
۱ – پذيرفته شده گان صرفاً از بين مناطق اعلام شده در بند ۹ به تناسب تركيب جمعيتي هر منطقه و محل خدمت آنها به تشخيص شرکت و بر اساس شغل و مقطع تحصيلي انتخابي فرد متقاضي در مجتمع هاي سرچشمه و شهربابک تعيين خواهد شد.
۲ – متقاضيان صرفاً در يك مقطع تحصيلي مجاز به شركت در آزمون مي باشند .
۳ – پذيرفته‌ شدگان نهايي تابع قانون کار و تأمين اجتماعي خواهند بود.
۴- تاييد سلامت و توانايي كامل جسمي و رواني پذيرفته شدگان نهايي بر عهده واحد طب كار شركت مي باشد.
۵- با توجه به اينکه پذيرش افراد براي مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصيلات اعلام شده مي باشد لذا پذيرفته شدگان نهايي صرفاً با شرايط و مدرک تحصيلي پذيرش شده (حداقل ۱۰ سال با همان مدرک تحصيلي پذيرش شده) به کار در مجتمع هاي سرچشمه و شهربابک بر اساس تعهد محضری اخذ شده مشغول به فعالیت می گردند.
۶- سهميه ايثارگران ۲۰ درصد شامل :جانبازان ، آزادگان و همسر و فرزندان شهدا ، همسر و فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آزادگان داراي يك سال اسارت ، خواهر و برادر شهدا مي باشد و سهميه ايثارگران ۵ درصد شامل رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنها و فرزندان جانبازان زير ۲۵ درصد و فرزندان آزادگان كمتر از يك سال اسارت مي باشد . (مشروط به كسب حداقل ۶۰ درصد ميانگين نمرات پذيرفته شدگان در هر مقطع تحصيلي یک برابر ظرفیت ) ، بديهي است تنها يكي از فرزندان خانواده هر ايثارگر از سهميه مربوط برخوردار خواهد گرديد .
تاييديه مدت حضور داوطلبانه اختياري در جبهه ها با معاونت نيروي انساني سازمان بسيج مستضعفين سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و معاونت توسعه و منابع جهاد كشاورزي مي باشد و ساير مراجع مورد تاييد نمي باشد .
۷- فرزندان بازنشستگان ، فوتي و ازكارافتادگان مس و همچنین كاركناني كه در شركت هاي پيمانكاري و پروژه هاي طرف قرارداد در مجتمع مس شهر بابک و مس سرچشمه خدمت نموده اند در اولويت استخدام مي باشند .
> نحوه ثبت نام و مهلت آن
داوطلبان پس از مطالعه دقيق آگهي و شرايط مندرج در آن حداكثر تا پايان روز ۱۴/ ۰۷/ ۱۳۹۸ فرصت خواهند داشت به ترتيب ذيل براي شركت در آزمون ثبت نام نمايند .
۱- واريز مبلغ ۷۰۰،۰۰۰ ريال (هفتصد هزار ريال) به صورت الكترونيكي و بانكي از طريق درگاه پرداخت الكترونيكي دانشگاه صنعتي شريف به عنوان حق ثبت نام .
توجه : وجه واريزي به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد .
۲- داوطلب مي بايست موارد زير را اسكن و فايل مربوطه را در هنگام ثبت نام به همراه داشته باشد و در سایت ثبت نام بارگذاری نماید:
– عكس داوطلب (سايز ۴*۳)
– گواهي فراغت از تحصيل
– كارت ملي
– شناسنامه
– كارت پايان خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت دائم (براي متقاضيان مرد)
– مدارك بومي بودن
– مدارك سابقه كار مورد نياز كه به تاييد سازمان تامين اجتماعي رسيده باشد .
– مدارك و مستندات ايثارگري
توجه : حجم عكس نبايد بيشتر از ۴۰ كيلوبايت و ساير موارد اسكن شده نيز نبايد بيشتر از ۱۰۰ كيلوبايت باشد .

ساير توضيحات:

۱- ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرمت موجود به طور صحيح و دقيق و دريافت كد رهگيري پس از اتمام مراحل ثبت نام اينترنتي ضروري مي باشد . (دريافت كد رهگيري به منزله تاييد نهايي ثبت نام نمي باشد)
۲- داوطلبان بايد پس از ثبت نام به سايت مذكور مراجعه كرده و با ورود كد رهگيري از وضعيت ثبت نام نهايي خود مطلع شوند و نسبت به چاپ تاييديه نهايي ثبت نام خود اقدام نمايند.
۳- لازم است داوطلبان گرامي در مرحله ثبت نام اينترنتي در تكميل اطلاعات دقت نمايند . مسئوليت درستي اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتايج مرحله اول آزمون ، دعوت شدگان براي مصاحبه بايستي اصل مدارك خواسته شده و كپي آنها را به همراه داشته باشند . بديهي است در هر يك از مراحل آزمون ، مصاحبه و اعلام نتايج و حتي پس از بكارگيري چنانچه مغايرتي بين اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدارك مشاهده شود ، ضمن ممانعت از ادامه كار ، اقدام قانوني لازم صورت خواهد پذيرفت .
> دريافت كارت آزمون
۱- دريافت كارت از طريق سايت كارآسا طبق كد رهگيري ارائه شده ، امكان پذير است .
۲- محل و زمان دقيق آزمون همزمان با دريافت كارت در سايت قابل مشاهده است .
> نحوه برگزاری آزمون
۱- آزمون به صورت چهار گزينه اي و با احتساب نمره منفي براي پاسخ هاي نادرست برگزار مي گردد .
۲- آزمون مقطع ديپلم شامل ۱۰۰ سوال در زمينه معارف اسلامي ، علوم اجتماعي ، زبان و ادبيات فارسي ، رياضي ، هوش و زبان انگليسي مي باشد .
۳- آزمون مقاطع فوق ديپلم و بالاتر شامل ۵۰ سوال عمومي و ۵۰ سوال تخصصي مي باشد . سوالات عمومي شامل معارف اسلامي ، علوم اجتماعي ، زبان و ادبيات فارسي و زبان انگليسي و فن آوري اطلاعات و سوالات تخصصي شامل دروس تحصيلي تخصصي رشته دانشگاهي مورد نظر خواهد بود . (منابع تخصصي در بخش ثبت نام موجود مي باشد)
تبصره : اقليت هاي مذهبي از پاسخگويي به سوالات معارف اسلامي معاف مي باشند و امتياز آن در ساير موارد آزمون توزيع مي شود .
> اعلام نتايج آزمون
به تعداد سه برابر ظرفيت مورد نياز در هر رشته از بين افرادي كه حائز بيشترين امتياز در آزمون كتبي گرديده اند (مشروط به كسب حداقل ۶۰ درصد میانگین نمرات پذیرفته شدگان در هر مقطع تحصیلی یک برابر ظرفیت ) جهت مصاحبه معرفي خواهند گرديد . در هر رشته نتايج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاري مصاحبه متعاقباً از طريق سايت کاراسا اعلام خواهد شد . داوطلبان در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر مي توانند با شماره تلفن ۶۶۵۶۰۴۶۵-۶۶۵۳۰۰۴۳-۰۲۱ تماس حاصل نمايند.
لینک ثبت نام از ۱ مهر ماه فعال خواهد گردید

دیدگاه بگذارید

8 + 2 =